Michael, Franklin ve Trevor Liberty City'de!

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 6.02.2014 - 15:37
GTA V karakterlerini GTA IV'e getirdik
Şu aralar Grand Theft Auto V'in PC ve yeni nesil konsollardaki halini sabırsızlıkla bekliyoruz. Henüz bu konuyla ilgili Rockstar Games, resmi bir açıklama yapmasa bile buna rağmen oyunun PC versiyonu için listelenen ön siparişleri, dedikoduları ve ipuçları bitmek tükenmek bilmiyor.

Tabii oyun PC'ye gelene kadar, serinin bir önceki oyunları GTA IV ve Episodes from Liberty City'e tekrardan başlayanlar olduğunu da görüyoruz.

Boş zamanlarımda GTA V'in PC versiyonu gelene kadar, GTA IV oyuncularını tatmin edecek bir mod hazırladım. Daha önce GTA V'te olan karakter değiştirme özelliği, benzer şekilde GTA IV'e mod olarak yapılmıştı. İşte o modu daha da geliştirerek, GTA V'teki ana karakterlerimizi PS3'ten GTA IV'ün PC versiyonuna port ettim. Mod şu an test aşamasında ve test aşamasından geçtikten sonra ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Ayrıntılı detaylar ve indirme linki yakında hazır olacak. Şimdilik hazırladığım video karşınızda. İyi seyirler...

- Tayfun Kumaş (TayfunKey)

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 22:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Michael, Franklin ve Trevor Liberty City'de!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×