Michael Jackson'ın oyunu iptal edilecek mi?

Osman Tufan
Osman Tufan 4.12.2010 - 09:08
Michael Jackson'ın oyunu iptal edilecek mi?


Pop'un efsanevi kralı olarak bilinen dünyaca ünlü yıldız Michael Jackson, ne yazık ki Los Angeles'ta ani kalp durması sebebiyle 50 yaşında hayata gözlerini yumdu. Michael Jackson, önümüzdeki tatil döneminde PS2, PS3 ve Wii için kendi adını taşıyan bir oyun çıkartmayı düşünüyordu.

Şu an için sanatçının ölümünün bu oyunun çıkmasına bir engel teşkil edip etmediği hakkında bir haber yok. Çıkması planlanan oyunun, Michael Jackson'ın sahibi olduğu MJ Production tarafından yapıldığı söyleniyordu. Şu an birçok dedikodu ortada dolaşsa da, oyunun gidişatı hakkında resmi bir bilgi mevcut değil.

KAYNAK
Michael Jackson'ın oyunu iptal edilecek mi?
split-screen.com

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Michael Jackson'ın oyunu iptal edilecek mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×