Micheal Jackson'ın ismi ve tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.12.2010 - 09:09
Ubisoft'tan "Popun Kralı" için oyun
Ubisoft, E3'te ilk kez bahsettiği yeni dans oyunu Micheal Jackson The Experience'i duyurdu. Kralın en önemli dans performanslarından bir dilimi oyunculara sunacak olan yapım, kasım ayında Xbox 360, PlayStation 3, Wii, DS ve PSP platformları için raflarda olacak.

Micheal Jackson'ın ismi ve tarihi
Micheal Jackson The Experience, PS3'ün Move ve X360'ın Kinect teknolojilerine destek verecek. Ayrıca yine bu konsollarda mikrofon desteği de sağlanacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Micheal Jackson'ın ismi ve tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×