Microsoft 'altın' basıyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 7.12.2010 - 16:04
Altın yumurtlayan Live
Microsoft yetkililerinden Dennis Durkin, Credit Suisse Annual Technology konferansında Xbox Live için üyelerin satın aldıkları Gold üyeliklerin büyük bir iş pazarı haline geldiğini söyledi. Üyeler senelik olarak 60 dolar ödüyor ve 12,5 milyona yakın Gold üyesi bulunuyor. Bu da Microsoft'un bir yılda sadece Gold üyelikler ile 750 milyon dolar kazandığı tahminlerini getiriyor.

Microsoft 'altın' basıyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft 'altın' basıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×