Microsoft gözünü özel televizyonlara dikti

Burçin Aygün
Burçin Aygün 3.12.2010 - 12:41
Yeni kanallar ilgi çekecek
Microsoft'un oyun konsolu Xbox 360'ın sahip olduğu yazılım ile kablo tv hizmeti de görüyordu. Ancak çıkan yeni haberlere göre şirket bünyesine HBO, Showtime gibi çok kaliteli televizyon dizileri yayınlayan kanalları da katmak istiyor. Üstelik bunu da yeni bir hizmet olacak olan Xbox Live Platinum ile yapmayı planlıyor. Böylece üyeler 10 dolar daha fazla ödeyerek bunun gibi özel ve paralı kanalları izleyebilecek ve isterlerse programları kaydedebilecekler. Üyelik ücreti ise 100 dolar olarak düşünülüyor.

Microsoft gözünü özel televizyonlara dikti
Henüz Microsoft'tan resmi bir açıklama gelmese de, haberin eli kulağındadır diyoruz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft gözünü özel televizyonlara dikti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×