Banner Resmi

Microsoft, Kinect ile çok iddialı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 25.12.2010 - 10:59
İlginç fikirler yolda.

Kinect hakkında "Başarılı mı, fiyasko mu?" konusu hala tartışılırken Microsoft yetkililerinden Xbox Oyun Direktörü Stephen McGill, 2011 yılının etkileyici Kinect fikirleri ile dolu olacağını iddia etti.

McGill yaptığı iddialı açıklamasında "Xbox için 2011’de ortaya koyacağımız harikulade fikirlerimiz var fakat belirtmeliyim ki bu fikirlerin neredeyse hepsi Kinect ile ilgili. Kinect önümüzdeki yıl insanların aklını başından alacak. Cihazımız şu anda zaten yok satıyor ama seneye bu satışları patlatacak kadar etkileyici oyunlar sunacağız." şeklinde konuşarak oyun severlerin beklentisini yükseltti.

Bu iddialı açıklamadan sonra bakışlarımızı daha da dikkatli biçimde  Kinect'e çeviriyoruz bakalım 2011'de Kinect gerçekten aklımızı başımızı alabilecek mi!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft, Kinect ile çok iddialı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×