Microsoft, Kinect ile çok iddialı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 25.12.2010 - 10:59
İlginç fikirler yolda.

Kinect hakkında "Başarılı mı, fiyasko mu?" konusu hala tartışılırken Microsoft yetkililerinden Xbox Oyun Direktörü Stephen McGill, 2011 yılının etkileyici Kinect fikirleri ile dolu olacağını iddia etti.

McGill yaptığı iddialı açıklamasında "Xbox için 2011’de ortaya koyacağımız harikulade fikirlerimiz var fakat belirtmeliyim ki bu fikirlerin neredeyse hepsi Kinect ile ilgili. Kinect önümüzdeki yıl insanların aklını başından alacak. Cihazımız şu anda zaten yok satıyor ama seneye bu satışları patlatacak kadar etkileyici oyunlar sunacağız." şeklinde konuşarak oyun severlerin beklentisini yükseltti.

Bu iddialı açıklamadan sonra bakışlarımızı daha da dikkatli biçimde  Kinect'e çeviriyoruz bakalım 2011'de Kinect gerçekten aklımızı başımızı alabilecek mi!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft, Kinect ile çok iddialı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×