Microsoft konferansını canlı izleyin

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 14:35
Gamescom'dan canlı yayın
Sektörün önde gelen firmalarından Microsoft, Gamescom'da yeni oyunları ve teknolojileri hakkında bilgi veriyor. Peki, canlı olarak izlemek ister misiniz? Gamescom'daki Microsoft konferansını izlemek için aşağıdaki video penceresinden yararlanabilirsiniz. İyi seyirler.


Not: Yayın sağlayıcı sitenin durumuna göre bağlantıda sorunlar yaşanabilir. Ayrıca kaynağa, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft konferansını canlı izleyin

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×