Microsoft, Sony PSP'den Skype desteğini çekmeyecek

Murat Sağlam
Murat Sağlam 12.05.2011 - 12:33
Ayrıca Xbox 360'a da Skype teknolojisi geliyor.
İki gün önce yaptığımız "Microsoft, Skype'ı satın aldı" haberini hatırlarsınız. Hatırlayamadıysanız da, buraya tıklayarak hemen konuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte Microsoft, bugün yaptığı açıklamayla, Skype teknolojisini Xbox 360'a da sunmaya hazırlandıklarını açıkladı.


Microsoft, Sony PSP'den Skype desteğini çekmeyecek

Microsoft ayrıca, Skype desteğinin kesinlikle PSP'den çekilmeyeceğini de belirterek Sony ile arasındaki mücadelede bir nevi zeytin dalı uzatmış oldu. Bu habere eminiz ki PSP sahipleri oldukça sevinecektir çünkü Microsoft'un Skype'ı satın almasından sonra akıllardaki en büyük soru PSP desteğinin çekilip çekilmeyeceğiydi.
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Microsoft, Sony PSP'den Skype desteğini çekmeyecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×