Microsoft stüdyolarını güçlendiriyor

Microsoft stüdyolarını güçlendiriyor

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 16.12.2013 - 02:46
Birinci partiye önem
Microsoft'un birinci parti desteği, Xbox 360 döneminde en çok eleştirilen şeylerden biriydi. Sadece Halo, Gears of War, Fable ve Forza serilerine sırtını dayayan, elinin altındaki Rare, Ensemble gibi firmalardan yeterli verimi alamayan Microsoft, bu nesilde bunun olmasını istemiyor gibi gözüküyor. Lionhead, 343, Turn10, Rare gibi Microsoft'un ön plandaki neredeyse bütün birinci parti stüdyoları şu sıralar haldır haldır eleman aramaktalar. Yani anlayacağınız Microsoft dört bir koldan kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor. Son yedi gün içerisinde 31 farklı iş ilanı açılmış. Dokuzu sadece bu pazar günü. Açıkçası bunu küçük bir firmayı iç etmek yerine, kendi ekiplerini geliştirme yoluyla yapmaları takdire şayan. EA'in son yirmi yıllık çetelesine bakan herkes de aynı şeyi söyleyecektir.

Microsoft stüdyolarını güçlendiriyor
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×