Microsoft yeni oyun stüdyosunu Londra'da açıyor!

Microsoft yeni oyun stüdyosunu Londra'da açıyor!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 27.07.2012 - 01:46
Ne yapmaya çalışıyorsun bre Microsoft!
Daha bugün tez biçimde duyulan, Microsoft Vancouver'ın kapatılma haberinden sonra yeni bir açıklama yayımlandı. Microsoft, yeni oyun stüdyosunu Londra'da açmayı planlıyor. Kurulacak olan yeni ekip, UK Microsoft'un yanında çalışıyor olacak, Rage ve Lionhead'i de süreçlerine dahil edecek.

Microsoft yeni oyun stüdyosunu Londra'da açıyor!
Yayımlanan rapora göre ise, bu stüdyo daha çok Xbox için F2P online oyunlarına yönelebilirmiş. Daha önce Vancouver, Halo ve Gears of War gibi büyük çaplı oyunlara yönelmişti. Microsoft neden bu sefer bunun tem tersini uygulamak istiyor ki?

Bir stüdyo kapandıktan sonra, Londra'dakini açmayı düşünmesindeki cevap ne olabilir? Kafalarımızda bu tür soru işaretleri belirirken, sadece beklemek ve detayları takip etmekten başka bir seçeneğimiz yok gibi görünüyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 09:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×