Microsoft'dan Blu-Ray için net cevap

Microsoft'dan Blu-Ray için net cevap

Ali Can Varlık
Ali Can Varlık 3.06.2010 - 12:31
Microsoft'dan Blu-Ray için net cevap

Microsoft'dan Blu-Ray için net cevap

Teknoloji endüstrisindeki iddialardan birisi de, Microsoft'un Xbox 360 oyun konsolu için Blu-Ray oynatıcıyı duyuracağıydı. HD-DVD formatının yarışta ki iddiasını kaybetmesinden sonra, bu iddialar gittikçe güçlenmeye başlamış ve çoğu kez de yalanlanmıştı.

Microsoft oyun teknolojileri başkan yardımcılığını yapan Shane Kim, bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Kim, Forbes dergisine yaptığı açıklamada "Kesinlikle şunu söyleyebilirim: Xbox 360'a Blu-Ray oynatıcının çıkarılması ile ilgili hiçbir bir planımız yok ve hiçbir zamanda bunu kesinlikle düşünmedik." dedi.

Kim'in belirttiğine göre, Microsoft özellikle dijital ortamdan paylaşım yapma konusuna daha çok değer veriyor. MS bu hafta yaptığı açıklamada, sonbahardan itibaren de Xbox Live Gold ve Netflix üyelerinin televizyon ve filmleri de herhangi bir ek ücret ödemeden özel olarak izleyebileceklerini belirtti.

KAYNAK
Microsoft'dan Blu-Ray için net cevap
shacknews.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×