Microsoft'un E3 2018 konferansının kaç saat süreceği belli oldu

Microsoft'un E3 2018 konferansının kaç saat süreceği belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 24.05.2018 - 10:37
Uzun bir süre ekran başında olacağız.

Video oyun dünyasının severek yakından takip ettiği E3 fuarına sayılı günler kaldı. 12 Haziran Salı günü başlayacak olan etkinlik, 15 Haziran günü sona erecek. Firmalar ise yapacakları büyük sunumlar için hız kesmeden çalışıyorlar. Bu konu ile alakalı olarak ise ilk haber Microsoft tarafından geldi. Direkt olarak Microsoft tarafından açıklanan bilgiye göre fuarda gerçekleşecek olan Xbox sunumu tam olarak 2 saat sürecek. Firmanın iki saat boyunca ne anlatacağını bilmiyoruz ancak Microsoft'un blog sitesinde yazan bilgiye göre geliştiriciler Xbox için oldukça fazla çalışıyorlar.

Xbox E3 konferansı kaç saat sürecek?

Muhtemelen geliştiriciler sunumda yeni bir AAA oyun ile oyuncuların karşısına çıkacaktır. Ayrıca Sea of Thieves, State of Decay, Forza ve yeni Xbox hakkında ilgi çekici bilgiler edinebiliriz. Microsoft'a karşılık olarak Sony'nin sunumunun kaç saat süreceği belli değil. Geride bıraktığımız sene ise Microsoft'un sunumu 90 dakika sürmüştü. 90 dakikada oyuncuları pek fazla memnun edemeyen geliştiriciler, bakalım bu sene sevenlerini memnun edebilecek mi? Konsol firmalarının yanında Ubisoft'un da büyük bir sunum yapması bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 01:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 11:54
Xbox da masaya yumruğunu vurması gerekiyor güzel oyunlar bekliyorum artık microsofttan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2018 11:03
Yeni bir GEoW duyurulsun, ama konsola has olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×