Middle-Earth: Shadow of War'a çoklu oyuncu desteği geliyor

Middle-Earth: Shadow of War'a çoklu oyuncu desteği geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 8.08.2017 - 13:33
Mordor'da kendi kalenizi savunmaya veya başkalarının kalesini feth etmeye var mısınız?
Mordor'u arkadaşlarınızla talan etmeyecek olsanız da Middle-earth: Shadow of War, çok oyunculu oyun modu içerecek. Social Conquest isimli çoklu oyuncu modu, Mordor içerisinde ele geçirdiğimiz kaleleri diğer oyunculara karşı savunmamızı veya başka oyuncuların kalelerine saldırmamızı içeriyor. Kulağa çok eğlenceli gelen bu mod, Eurogamer'ın haberine göre Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'de bulunan Forward Operating Base görevleri ile benzerlik gösteren Social Conquest, oyunu pozitif yönde etkileyecek.

Middle-Earth: Shadow of War'a çoklu oyuncu desteği geliyor
Kaledeki tüm Orcları öldürdükten sonra kontrolünü kendinize alabilir ve özelleştirebilirsiniz. Orc ordunuzdan kaptanlar ve komutanları buraya konumlandırabilir, yeni güncellemeler yaparak ele geçirilmesini daha da zorlaştırabilirsiniz. Kalemizi tatmin olacağımız bir duruma getirdikten sonra internet üzerinden paylaşabileceğiz. Bu sayede diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrayabilecek veya siz başka oyuncuların kalelerine saldırabileceğiz. Friendly Conquest ve Ranked Conquest olarak ikiye ayrılacak olan Social Conquest'de, friendly'de tüm followerlarınızı geri alabilirken, ranked modda savaştan sonra follwerlarınızı tamamen kaybetme riski bulunuyor. Savaşı kazananlar Loot Chest kazanırken, kaybedenlerin ne kazanacağı belirtilmedi.

Merakla beklenen Shadow of War, 10 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye çıkış yapacak.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2020 11:16
ben bu yorumu 3 sene sonra yapıyorum ama oyun bence güzel oynanış efsane tırmanma mekanikleri assasin creedi aratmıyor düüşmanlar sağlam bu arada oyun şu anda ps plusta ucretsiz ben oyun guzel neden gömuyonuz oyunu anlamadım onlineyi daha denemedim ama gerçekten hikayesi bir az zayıf ben ce güzel
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 19:42
Multiplayer oynaya biliyomuyiz
Kalan Karakter : 300 Gönder
insidethefire
insidethefire 12.09.2017 09:06
çıktıktan sonra bir iki ay içinde unutulacak bu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2017 09:14
- Kazanan selmayı alır...
- Kaybeden neyi alır?
- :Z
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 00:18
Loot Chest ve Microtransactions olayı yüzünden bu oyunu almıyacağım.Yani esasta single player olan oyuna Micro DLC eklemek nedir ya? Para kazanmak için her şeyi yapıyorlar artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atari800xl
Atari800xl 8.08.2017 22:17
umarım hikaye modu ilk oyunu aratmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×