Middle Earth: Shadow of War'dan yeni fragman geldi

Middle Earth: Shadow of War'dan yeni fragman geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.08.2017 - 10:51
Orta Dünyaya kazık çakmaya geliyoruz
Hikayesi, oynanışı, ve Orta Dünya atmosferi ile bizleri adeta mest eden ve PC platformunda uzun süre grafikleri ile performans testi görevi de yapan Middle Earth: Shadow of Mordor'un yeni oyunu geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde sızdırılmış, hemen sonrasında da Warner Bros. tarafından resmi bir duyuru fragmanı ile bizlere tanıtılmak zorunda bırakılmıştı.

İlk oyundan çok daha büyük bir açık dünya ve derin bir Nemesis sistemi sunacağı belirtilen oyun, geliştirilmiş RPG elementleri ile de keyifli bir deneyim sunacak gibi gözüküyor. The Hobbit ile Yüzüklerin Efendisi arasındaki bir zaman diliminde geçecek olan Shadow of War, bizleri kendi gudubet ordumuzu kurarak Mordor'un ordularına karşı harekete geçirtecek. Gelişmiş grafiksel özellikleri, yenilenen Nemesis sistemi, Orta Dünya kalelerine saldırı imkanı ve birçok farklı yeniliğe sahip olacak olan Shadow of War, yılın en iddialı oyunlarından biri olarak görülüyor.

Bugün ise yapım için Gamescom 2017'ye özel olarak yeni bir fragman yayımlandı. Oyun içi görüntülerden oluşan ve oyundaki yaratıkları bizlere tanıtan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 03:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2017 19:46
Aynen. Artık umarım son fragmandır bu çıksın yeter aldık..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2017 12:29
Orta Dünyadan çok her şeye benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.08.2017 11:49
adamlar bakın 1. oyundan çok farklı demek için 150 tane fragman çıkardılar tamam alacağız zaten oyun yok mecbur alacağız herşeyi göstermesinler artık,söyleyiver onlara merlin
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×