1/2

Midye Dolması

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
İçi dolu gözüken boş bardaklar!
Oyun firmaları, geliştirdikleri her yeni projesi hakkında birçok bilgi paylaşır. Böylece oyun çıkana kadar, bekleyen kitlenin heyecanını üst seviyede tutmayı ve bu sırada da kitleye yeni oyuncular katmayı amaçlar. Daha önce denenmemiş fikirler, yapımcıların en güvendiği noktaların başında gelir. Fakat her zaman bir risk vardır, eğer söylenenler yerine getirilmediyse başarısızlık da kaçınılmaz olur. Tabii ki oyuncunun sarsılan güveni de cabası…

Midye Dolması

Yeni başladığımız yazı dizisinde, oyunlar için söz verilen ama yapım içinde yer almayan, geliştiriciler tarafından övülen fakat başarılı olamayan özelliklerden, yapay zekadan ve daha birçok yönden eksik olan kısımları ele alacağız.

Jeep sipariş ettim, ama gelmedi

Medal of Honor’un son oyunu olan Airborne, birçok yönden seriye yenilik katması planlanan bir yapımdı. EA Los Angeles tarafından geliştirilen oyun, aslında Renderware isimli grafik motoruyla hazırlanıyordu. Sonradan alınan bir karar neticesinde Airborne, Unreal Engine 3 ile tekrardan geliştirilmeye başlandı, ama bu pek de iyi olmadı, çünkü zaman daralmıştı. Asıl konu ise, Jeep markası ve oyundaki işlevi. EA, Jeep markasıyla anlaştıklarını ve oyunda Jeep kullanarak her yere gidebileceğimizi ve bu sayede seri hareket edebileceğimizi söylemişti. Fakat bu özellik oyuna eklenmedi.

Midye Dolması
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×