Mikami, Shadows of the Damned işini bitirecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 2.11.2010 - 08:58
İşler yarım bırakmaya gelmez
Geçtiğimiz hafta ZeniMax, yeni bir bomba patlatmış ve Resident Evil serisinin hazırlayıcısı Shinji Mikami'yi bünyesine katmıştı. Tango Gameworks stüdyosu ile ZeniMax altında çalışacak olan Mikami, yine de henüz devam etmekte olan Shadows of the Damned oyunundaki çalışmalarını da sürdürecek. Mikami'nin yanında Suda 51 ve Akira Yamaoka'nın da ekipte bulunduğu korku oyununun, 2011 yaz aylarında PS3 ve X360 platformları için çıkması bekleniyor. Yayımcı koltuğunda ise, EA Games var. Mikami, anlaşma gereği bu oyunda yapması gereken tüm görevleri yerine getirecek ve ardından Bethesda için yeni fikirlerine hayat verecek.
Mikami, Shadows of the Damned işini bitirecek
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mikami, Shadows of the Damned işini bitirecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×