Mikro Seçenekleri ile MMORPG Oyuncularına Özel Gaming Laptop

Merlinin Kazanı 18.09.2015 - 12:26
Azeroth’da Yeni Bir Dönem Başlıyor
Sayısız seçenek, yüksek performans ve kişiselleştirilebilir klavye gibi özellikleri bir arada sunan Monster gaming laptop, dungeonları ve arenaları hiç olmadığı kadar heyecanlı bir hale getiriyor. En yüksek ekran kalitesi ve en iyi performanslı bileşenleri bir arada sunan Monster, benzersiz bir Azeroth deneyimi amaçlıyor.

Mikro Seçenekleri ile MMORPG Oyuncularına Özel Gaming Laptop

Azeroth’da Yeni Bir Dönem Başlıyor


Bu yıl düzenlenen E3 fuarında duyurulduğu gibi World of Warcraft’a gelecek yeni ek paket ile heyecanlı bekleyiş de başlamış oldu. Level Cap’inin 110 olması, yeni honor sistemi, hikayede önemli değişiklikler yaratacak The Broken Isle haritası ve elbette yeni class Demon Hunter gibi birbirinden farklı müjdeler veren Blizzard, efsane Mmorpg’nin asıl hikayesinin şimdi başladığını bir kere daha göstermiş oldu.

Warlords of Drenor ek paketi ile genişleyen ve yeni patchlerle genişlemeye devam eden wow, son ek paketin de duyurulması ile birlikte Azeroth’da yeni bir dönemin başlayacağının habercisi oldu. Burning Legion’ın dönüşü ile başlayacak olan ek paket, daha geniş savaş sahneleri, daha çetin geçen pvp karşılaşmaları ve görsel efektleri maksimize edilmiş çeşitli buff ve speller gibi yenilikleri de beraberinde getirecek.

World of Warcraft: Legion ve Artan Sistem Gereksinimleri İçin Doğru Gaming Laptop

Elbette tüm bu olumlu gelişmeler ve oyundan alınan haz maksimuma çıkacak olsa da, yeni ek paket yüksek sistem gereksinimleri ile birlikte geliyor olacak. Her yeni ek paket ile daha da genişleyen ve gelişen World of Warcraft, mevcuttaki oyun bilgisayarı modellerini zorlayan, düşük fps’li ve ancak düşük ekran çözünürlüğü ve kalitesinde oyun oynayabileceğiniz bir hal alacak. Ve haliyle yeni bir gaming laptop şart olacak. Piyasadaki tavsiye edilen gaming laptop modelleri incelendiğinde üstün performansı ve yüksek ekran çözünürlükleri ile öne çıkan Monster Notebook modelleri, tam da bu noktada devreye giriyor olacak.

Mikro Seçenekleri ile MMORPG Oyuncularına Özel Gaming Laptop
Yerli bir marka olan Monster Notebook, gerek mevcut gerekse yeni ek paketleri kusursuz bir şekilde çalıştıran gaming laptop modelleri ile öne çıkıyor. Kusursuz aksiyon ve maksimum gerçekliği bir arada sunarak oyun zevkini bir üst levela taşıyan modeller, World of Warcraft için kolaylıkla ayarlanabilen ve ele tam oturan klavye seçenekleri ile de benzersiz bir oyun deneyimini amaçlıyor. Işıklandırmaları ve Wow’da en çok kullanılan tuş takımları ve mikrolara özel dizaynı ile ön plana çıkan Monster Notebook modelleri, profesyonel oyuncular tarafından en çok tavsiye edilen gaming laptop modelleri arasında bulunuyor.

Azeroth’da Monster Hakimiyeti Başlıyor

En yeni nesil işlemcileri ve en yüksek çözünürlüklü ekran kartlarını bir arada sunan Monster Notebook modelleri, aynı zamanda kusursuz çalışan müşteri hizmetleri ile de dikkat çekiyor. En ufak problem ya da aksaklıkta dahi ulaşabileceğiniz teknik servis ekipleri, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyor. Abra, Tulpar, Semruk gibi isimlerini Türk Mitoloji’sindeki canavarlardan alan modeller, kelimenin tam anlamıyla canavar gibi bir performansı amaçlıyor. En iyi oyun bilgisayarı olmasının yanı sıra yaptığı iş ortaklıkları ile en uygun gaming laptop modelini de sunan Monster, piyasadaki diğer oyun bilgisayarları arasından ayrılıyor. World of Warcraft başta olma üzere, League of Legends, Final Fantasy, Runescape, Rift, Star Wars: The Old Republic gibi Mmorpg oyunları için özel hazırlanmış modelleri web sitesinden inceleyebilir, istek ve beklentilerinize en uygun modelin seçimini yapabilirsiniz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2024 12:36
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2015 17:51
monsterin stoklarında ancak tırt laptoplar var...sli bir model için aradık ellerinde yokmuş ne zaman gelecek bilmiyorlar ya arkadaş müşteriye yok denmez müşteri için ekmek için çabalanır. Reklam olmasın ama başka bir marka alın bence...
alduin
alduin 20.09.2015 13:41
müşteri hizmetleri çok iyi olan bir firma Monster. Bu yüzden uzun süre soğuk kalsam da artık her zaman ilk tercihim. Ayrıca yerli bir firma olması da onlara olan sempatimi arttırıyor.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2015 14:24
o kadar yazı yazmışsınız insan bi linkde verir bn Monster'ın sitesinde mmorpg oyuncularına özel gaming laptop'u göremedim
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mikro Seçenekleri ile MMORPG Oyuncularına Özel Gaming Laptop
İlginizi Çekebilir