Milla Jovovich, Resident Evil resetine ne diyor?

Hürcan Köse
Hürcan Köse 25.05.2017 - 13:41
"Sadece parayı düşünürsen o iş olmaz"
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberler doğrultusunda Resident Evil'in film kolunun resetleneceğini ve altı filmin baştan, farklı bir ekip ile çekileceğini söylemiştik. Serinin hayranlarından karışık yorumlar alan yeni projede seri ile birlikte kültleşmiş aktrist Milla Jovovich bulunmayacak.

ComicBook, ünlü oyuncu ile bir röportaj gerçekleştirerek Jovovich'in bu karar hakkında ne düşündüğünü sordu.

Milla Jovovich, Resident Evil resetine ne diyor?
"Resetliyorlar mıymış? Tamam, size o konuda iyi şanslar. Bence bu tür markalarla uğraşan insanların çoğu daha dereyi görmeden paçaları sıvıyor. Bu biraz tehlikeli bir iş. Resident Evil'ı uzun zamandır resetlemeyi düşünüyorlardı, bakın: Resident Evil dünyasını seviyorum. Bence harika bir ürün ve bir yapımcı olsam aynısını yapardım. Bence Resident Evil'ı bu kadar özel yapan şey, çalışan insanların da serinin bir hayranı olması ve yaptıkları işi sevmeleriydi.

Tavsiyem, resetleme mevzusundan önce bu seriye aynı tutku ile bağlı insanların bulunması. Bu tarz yapımlara giriştiğinizde insanların çakma şeylere karşı ne kadar hassas olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bilim kurgu/aksiyon/korku dünyasında gerçekten çok sağlam hayranlar var ve bu kişiler aptal değil. Bir ekip işini severek, tutkuyla yaptığında veya tam tersi, yalnızca para için yaptığında bunun kokusunu alabiliyorlar."

Milla Jovovich aslında birçok Resident Evil hayranının reset haberine bakış açısını güzel bir şekilde yansıtmayı başarmış. Siz ne diyorsunuz?


Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 20:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2019 00:11
Bence son iki filmi kotuydu ama digerleri guzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2017 16:22
Sadece ilk film güzeldi diğerleri çöp..
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2017 00:41
bence yavaş yavaş düştü seri... 1. film 8/10, 2. film 7/10, 3. film 6/10 derken gerisi çöptü bence...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2017 16:03
Hahaha kendi çektiği çöp filmleri çok mu üstün görüyormuş hanımefendi? Chris, Leon gibi sağlam karakterler oyun serisini götürürken kendi uyduruk karakterinin sırf pazarlama ve para için gereksiz şekilde uzun süredir başrol pozisyonunda olması oyunlara hakaret değil miymiş? Oynamadığı çok belli.
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2017 21:28
Kadın adı üstünde oyuncu, canlandıracağı rolü kendi seçmiyor. Kadında para almaya bakıcak tabii ki. Bedavaya iş mi yapmasını istiyorsun, kadın kendisine verilen rolü başarıyla yaptı kadına ne diye ... atıyorsun? Sanki kadın yazıyor kendine senaryoyu. Kıskançlık böyle bir şey olsa gerek.
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2017 23:56
Alice karakterini o kadın mı yazıyor da kadına bok atıyorsun? Filmi o mu yazıyor, yönetiyor? Yapımcısı o mu? Ha RE oyunlarını ben de severim, ama sırf bir şeyi sevmiyorsun diye bulabildiğin ilk kişiye bok atmak şerefsizlikten başka bir şey değildir benim gözümde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2017 18:17
kadın tabi savunucak gerçi hayatının önemli bi kısmını bu filmde çalışarak geçirdi kocasıyla tanışıp çocuk yaptı haha çok hızlı geçti zaman ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2017 14:47
kendileri karın tokluğuna mı rol almış seride?
son yıllarda çıkan hedefi izleyici kitlesini memnun etmeye yönelik yapımların sayısı kaç?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Milla Jovovich, Resident Evil resetine ne diyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×