Minecraft karakterleri Super Smah Bros Ultimate'e geliyor

Ersin Kılıç 2.10.2020 - 10:38
Milyonlarca oyuncuya sahip olan Minecraft'ın Steve ve Alex karakterlerinin Super Smash bros Ultimate'e katılacakları açıklandı.

Nintendo dün gerçekleştirdiği Direct sunumu ile birlikte Minecraft karakterlerinin Super Smah Bros Ultimate oyununa ekleneceğini duyurdu. Minecraft'tan Steve ve Alex karakterleri yeni Challanger paketi ile birlikte oyuna eklenecek. Yapılan açıklama ve yayınlanan tanıtım videosu şu şekilde;

Minecraft'tan Steve ve Alex dövüş alanına teşrif ediyorlar

Minecraft oyunundan Steve ve Alex, Nintendo Switch için Super Smash Bros. Ultimate'e gelen bir sonraki oynanabilir dövüşçüler oldu. Tanıtım fragmanında duyuruldu ve ardından Yönetmen Masahiro Sakurai'den kısa bir mesaj geldi.Steve and Alex, Minecraft serisinden yeni bir sahne ve yedi müzik parçası da içeren Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2'deki ikinci Challenger Pack'in bir parçası.

3 Ekim Cumartesi, 17:30’da, Bay Sakurai, Steve ve Alex hakkında, çıkış tarihleri de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntıyı açığa çıkaracak videosuyla geri dönecek.

Steve ve Alex, Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 satın alan veya Challenger Pack 7'yi Nintendo eShop * için ayrı olarak satın alan oyunculara açık olacak. Fighters Pass Vol 2'yi satın alan oyuncular, Steve ve Alex'in yanı sıra ARMS'dan daha önce piyasaya sürülen avcı Min Min ve piyasaya sürüldüklerinde henüz duyurulmayacak dört Challenger Pack'e erişebilecekler. Her pakette bir dövüşçü, bir sahne ve birden fazla müzik parçası bulunuyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 05:34
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2020 23:00
Yahu biz hem yeni nesil konsolların grafik güçleri şaşırtmadı diyoruz,,ayrıca 3090 ekran kartlık pc 'lerinde konsolların izinde gidip yine makyajlı cilalı diye haklı bi eleştiri yapadururken bu minecraft nedir yahu,bitirin şu piksel oyunları yıl 2021 artık gerçi konsol ve pc de aynı çizgide gidiyor
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2020 11:39
Steve is real
Kalan Karakter: 300 Gönder
RickSNHZ
RickSNHZ 2.10.2020 10:54
çok iyi xd
Kalan Karakter: 300 Gönder
Minecraft karakterleri Super Smah Bros Ultimate'e geliyor
İlginizi Çekebilir