Minecraft, Nintendo 3DS'e de gelebilir

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 6.07.2014 - 12:19
Potansiyel var
Milyon dolarlık satış rakamlarıyla birlikte popülerliğini konuşturan Minecraft bu sefer de Nintendo 3DS el konsoluna da gelebilir.

Oyunun yapımcısı Mojang, Nintendo 3DS'in teknik anlamda Minecraft'i çalıştırabilecek bir potansiyeli olduğunu vurguladı. Şu an için sadece düşünme arifesinde olduğını belirten Mojang, ilerleyen günlerde Nintendo 3DS sürümü duyurusunun gelebileceğinin sinyalini verdi.


Minecraft, Nintendo 3DS'e de gelebilir
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Minecraft, Nintendo 3DS'e de gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×