Minecraft'a konsolda çapraz platform desteği yakında geliyor

Minecraft'a konsolda çapraz platform desteği yakında geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 13.05.2018 - 13:03
Nintendo Switch kullanıcıları için sevindirici haber geldi.

Milyonlarca oyuncunun severek oynadığı ve PC tarihinin en çok satan oyunu olan Minecraft'a yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Son olarak Nintendo Switch platformuna çıkan başarılı yapımın Switch sürümüne çapraz platform desteği Haziran'da gelecek. Ancak bu çapraz platform desteği sadece Nintendo Switch ve Xbox One sürümleri arasında olacak. Yani Switch sahipleri şu anda oyunu PC'de veya PS4'e oynayan oyuncular ile birlikte Minecraft'ı bir arada oynayamayacak. 30 dolar fiyat etiketi ile Nintendo Switch platformunda da milyonlarca oyuncuya ulaşan başarılı yapım, dünya genelinde 144 milyon kopya satmayı başardı.

Minecraft'ın Switch sürümüne çapraz platform desteği Haziran ayında geliyor

Genellikle yaşı küçük oyuncuların oynadığı oyun, özellikle mobil platformda büyük bir oyuncu kesimine hitap ediyor. Diğer bir yandan oyunun Nintendo platformuna gelmesi şerefine oyuna Super Mario Mash - Up paketi getiren geliştirici ekip, ilerleyen günlerde yeni eklentiler oyunun Nintendo Switch platformunu zenginleştireceğini belirtiyor. Son olarak bakalım oyunun çapraz platform desteği, diğer platformlara ne zaman gelecek? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2018 16:26
Kuru temizleme 2 bir tanem anladım ama ben
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×