Banner Resmi

Minecraft'ın 2009 sürümünü web tarayıcısında oynayabilirsiniz

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.05.2019 - 11:06
Web tarayıcıda Minecraft

Minecraft'ın ilk kez TIGSource forumlarında yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçti. Microsoft'un satın aldığı Minecraft'ı ayda yaklaşık 74 milyon oyuncu oynuyor. Sürekli gelen güncellemelerle birlikte Minecraft'a pek çok yeni içerik eklendi. Oyun 10 yıl önce yayınlanan versiyonundan oldukça farklı görünüyor. Eğer Minecraft'ın 10 yıl önce yayınlanan orijinal versiyonunun nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, Minecraft'ın orijinal versiyonuna web tarayıcı üzerinden göz atabilirsiniz. Orijinal Minecraft'a web tarayıcıda göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz. 

Minecraft'ın 2009 sürümü web tarayıcılarına ücretsiz olarak geldi

Classic.minecraft.net adresi üzerinden 10 yıl önce yayınlanan Minecraft'ın orijinal versiyonunu oynayabilirsiniz.  Tabii klasik Minecraft'ın günümüzdeki versiyonuna çok da benzemediğini belirtelim. Ana mekanikler aynı olsa da, pek çok özelliğin oyunda daha sonra eklendiğini görebiliyoruz. Ancak yine de Klasik Minecraft'ın, oyunun gelişimini, yıllar sonra geldiği noktayı göstermesi açısından ilginç bir deneyim olduğunu söyleyebiliriz.  

Microsoft'un Minecraft'ı satın almasının ardından oyunun gelişim hızı bir kaç daha arttı diyebiliriz. Microsoft yeni bir Minecraft oyunu daha duyurmaya hazırlanıyor. Yeni oyunun cep telefonları için Pokemon Go tarzı bir oyun olacağını tahmin ediyoruz. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2019 23:42
İlginç
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2019 17:10
Nasıl yüklenir

---------------------

Tarayıcı üzerinden oynuyorsunuz, habede detaylar ve link bulunuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Minecraft'ın 2009 sürümünü web tarayıcısında oynayabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×