Mirror's Edge 2 geliştirilmiyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Mirror's Edge 2 geliştirilmiyor
Mirror's Edge 2 geliştirilmiyor

EA DICE, ilk versiyonu oyun severler tarafından beğenilen FPS oyunu "Mirror's Edge'in" ikinci versiyonuyla alakalı yorum yapmaktan kaçınıyor. "Battlefield: Bad Company 2'nin" yapımcısı Karl-Magnus Todesson, "Oyun hakkında yorum yapamıyoruz çünkü henüz bu oyun üzerinde çalışmıyoruz. Ancak, Mirror's Edge bizim için büyük bir gururdur. Gelecekte ne yapacağımızı iyi biliyoruz" şeklinde açıklama da bulundu.

EA CEO'su John Riccitello geçen ay, "Mirror's Edge, kesinlikle ikinci oyunu hak ediyor" açıklamasında bulundu.

Kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 18:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mirror's Edge 2 geliştirilmiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×