Mirror's Edge daha iyi olabilir miydi?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.11.2010 - 09:59
EA başkanı konuşuyor.

EA Games başkanı Frank Gibeau geçen yıl çıkan ve kritiklerde pek beğilen Mirror's Edge için ağzını açtı, "Aslında EA'nin beklentileri düşünüldüğünde bu oyun isteklerimizin altında kalıyordu. Evet, beğenildi ancak şunu öğrendik ki bir oyun için daha çok zaman harcanarak oyunu cilalalı, daha akıcı hale getirmeli ve online oyun seçeneğini düşünmelisiniz. Mirror's Edge, dobra bir şekilde konuşmak gerekirse güzel başlayan, First Person parkur oynanışı ile eğlendiren bir yapımdı, ancak beklentileri de bir noktada tatmin etmiyordu."

Mirror's Edge daha iyi olabilir miydi?

Hızını alamayan Gibeau şunları da eklemeden edemiyor, "Oyunu öğrenme süreci, oyunun anlatıcısı ve zorluğu sorunlu idi ve çoklu oyuncu seçeneği bile yoktu. En büyük sebep de yapım aşamasında yeterli desteği görememesiydi. Satışlar bizi memnun etse de istediğimiz başarıyı da yakalayamadık."

Mirror's Edge daha iyi olabilir miydi?

Herşeye rağmen sevilen oyun Mirror's Edge'in devam oyunu 2009 E3'ünde duyuruldu ancak ondan sonra da bir türlü ses çıkmadı. Meraklıları için biraz daha sabır diyoruz.

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 13:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mirror's Edge daha iyi olabilir miydi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×