Misrule'un Lord'u olun!

Misrule'un Lord'u olun!

Can Arabacı
Can Arabacı 19.12.2013 - 11:44
The Secret World kış etkinlikleri başladı!
Funcom'un hakkı çok yenmiş MMO'su The Secret World de bugün itibariyle kış etkinliği yapan oyunlar arasına katıldı. "A Mother of a Season" adındaki etkinlik 2 Ocak'a kadar sürecek ve yeni bazı aktivitelerin yanında geçen seneki "End of Days" aktivitelerinin de güncellenmiş halini içerecek.

Niflheim'a bir portal açan vahşi Krampus'un peşinden gideceğimiz bu etkinlikte buzla kaplı diyarın gizemlerini de keşfedeceğiz -ki bu gizemler arasında Hel'in ta kendisini çağırabileceğimiz bir ayin de bulunmakta. Yapımcıların arkadaşlarımızı da yanımızda getirmemizi tavsiye ettiği Hel ile olan savaşımızda galip gelen taraf olabilirsek bir sürü özel ödül de bizi bekliyor olacak.

Ancak Hel, Krampus ve Niflheim kış etkinliklerinin sadece bir parçası tabii. PVP'nin bir parçası olmayı sevenler, "Lord of Misrule" ünvanı için kıran kırana bir çarpışmanın içerisine girecek. Ünvanı kazanan kişi ise 5 dakikalığına Krampus'un görünümünü almanın yanında onun bazı yeteneklerini de kullanabiliyor olacak.

Misrule'un Lord'u olun!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 01:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×