Mission: Impossible - Fallout için fragman yayınlandı

Mission: Impossible - Fallout için fragman yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 5.02.2018 - 10:33
Saf aksiyonun tadına bakmak ister misiniz?

Efsaneler arasına giren ünlü aksiyon filmi serisi Mission Impossible'ın yeni halkası olan Fallout için yeni bir fragman yayınlandı. Filmde Tom Cruise'un düşmanı rolünde olan Henry Cavill'ın olduğu sahneler oldukça güzel duruyor. Dövüş sahnelerinde şiddet duygusunu oldukça iyi veren yapımcı ekip, Mission Impossible serisinin eski filmlerinde olduğu gibi yine aksiyonun tavan yaptığı sahneler ile karşımıza çıkacak.

Hatta bazı sahnelerde oldukça zorlandığını belirten Tom Cruise'un, binaların üzerinden atladığı sahnelerde bileğini kırdığını da belirtelim. Yeni filminde Fallout takısını alan seri, bu sefer izleyicilerini ünlü şehirlerin yanında çorak topraklara da götürüyor. Superman rolü ile ününe ün katan Henry Cavill'ın da filme ayrı ve güzel bir hava kattığını söyleyebiliriz.

Mission: Impossible - Fallout için yeni bir fragman paylaşıldı

Tom Cruise, Simon Pegg, Henry Cavill, Alec Baldwin, Ving Rhames, Rebecca Feguson ve Michelle Monagham'ın yer aldığı Mission Impossible - Fallout, 27 Temmuz tarihinde vizyona girecek. Ülkemizde de oldukça sevilen film serisinin yeni filmi, tüm sinema severler arasında büyük bir beklenti oluşturmayı başladı.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 06:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 18:07
War... war never changes.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 5.02.2018 15:31
Sonunda mucizevi kaçışlar ve aksiyonlar yerine çok daha gerçekçi bir film olmuşa benziyor çok güzel duruyor ama ben biraz John Wİck havası sezdim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 11:45
gelsin gelsin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 11:00
sarmadı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×