Mission: Impossible - Fallout'un çekimleri nihayet tamamlandı

Mission: Impossible - Fallout'un çekimleri nihayet tamamlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 23.02.2018 - 12:53
Film sıcak yaz aylarında sizi aksiyona boğacak.

Efsane olarak nitelendirilen aksiyon filmi serisi Mission Impossible serisinin yeni filmi olan Mission: Impossible - Fallout, bomba gibi geliyor. Sağlam oyuncu kadrosu ile sevenlerini heyecanlandıran yapımda, Tom Cruise'un düşmanı rolünde olan ve Superman'den tanıdığımız Henry Cavill olacak. Geride bıraktığımız haftalarda fragmanı da yayınlanan film hakkında ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre, Mission: Impossible - Fallout'un tüm çekimleri tamamlandı. Artık geriye sadece filmin montaj ve efekt ekleme kısmı kalmış durumda. Yayınlanan fragmanda filmin her sahnesinin aksiyon ve gerilim ile donatıldığı belli oluyordu. Özellikle Henry Cavill'ın oynadığı dövüş sahnesi, filmi bekleyenleri tamamen heyecan trenine bindirmeyi başarmıştı.

Mission: Impossible - Fallout çekimlerinin sonuna gelindi

Çok kısa sahnelerde dublör kullanıldığını belirten Tom Cruise, bazı sahnelerin kendisini oldukça zorladığını belirtiyor. Hatta kendisi çatıdan çatıya atlama sahnesinde ayak bileğini kırmıştı. Tom Cruise, Simon Pegg, Henry Cavill, Alec Baldwin, Ving Rhames, Rebecca Feguson ve Michelle Monagham'ın yer aldığı Mission Impossible - Fallout, 27 Temmuz tarihinde vizyona girecek. Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine hitap eden serinin yeni filmi, tüm sinema severler arasında büyük bir beklenti oluşturmayı başarmış durumda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 04:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×