Mist dizisini izleyenlere kötü haber

Mist dizisini izleyenlere kötü haber

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.09.2017 - 10:52
Mist dizisi ilk sezonun ardından iptal edildi

Stephen King romanlarından uyarlanan en başarılı filmlerden birisi bence Mist (Öldüren Sis) olmuştur. Daha önce Esaretin Bedeli yönetmeni Frank Daborant tarafından beyaz perdeye aktarılan filmin değeri zaman geçtikçe anlaşılmıştı. Filmin en güzel, daha doğrusu benim en sevdiğim yönü ise şüphesiz insanoğlunun bu gibi bir durumda ne hallere düşeceğinin net bir şekilde gösterilmesi olmuştu. Tabi filmin duygusal, priskolojik ve adeta bir tokat gibi çarpan sonunu da unutmayalım.

İşte bu nedenle Mist dizisi duyurulduğunda az da olsa umutlanmış ama dizinin ilk fragmanı ile birlikte bir başka Under the Dome vakası olduğunu belirtmiştim. Kitap ve filmdeki o atmosfer yerine gidişatın çok daha farklı bir şekilde işlendiği bir yapımla karşılaştık. Nitekim ilk bölümü bile tamamlamadan diziyi bırakanlardanım. 22 Haziran'da başlayan ve ilk sezonunu geride bırakan dizi için kötü, aslında beklenen haber ise bugün geldi. Spike kanalı yaptığı açıklama ile Mist'in iptal edildiğini duyurdu.

Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney ve Danica Curcic gibi oyuncuların yer aldığı ve 24 Ağustos'da ilk sezon finalini yapan dizinin bu bölümü aynı zamanda son bölümü de oldu. Siz ne düşünüyorsunuz, izleyip beğenenlerden misiniz, yoksa iptali doğru bir karar mı olmuş?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 22:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 17:15
Dizi iyi kurgulanmamış mist kalitesine gölge düşürmüştü iyi oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 16:56
İptal edileceği ilk bölümden belliydi zaten,ayrıca oyuncu seçimleri ancak bu kadar kötü olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 11:14
İlk duyduğum da umutluydum ilk 4 bölümü zorla izledim sonrasın da yok abi bu gitmiyor dedim. Kötü cidden ama cidden başarısız, potansiyeli altında fena ezilmiş bir iş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 11:04
Güzel diziydi öyle ahım şahım değil ama günü kurtarıyordu :)
Kötü olmuş iptal edilmesi..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×