Mitolojik kapışmalar

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Mitolojik kapışmalar
Cartel Games, yaptığı açıklama ile, mitolojik öğeler içeren dövüş oyunu Mythic Blades'in yapımının tamamlandığını belirtti. Buna göre oyun, 21 Nisan'dan itibaren piyasalardaki yerini alacak.

Mythic Blades'de, mitolojik kahramanları kontrol edebiliyoruz. Hikaye şöyle gelişiyor; Ares babasına kafa tutmuştur ve eğer kazanırsa, Zeus'un yerini alıp Olympus'a hüketme şansına sahip olacaktır. Bunu da, insanlar ile canavarlar arasında geçen dövüşler belirleyecektir.

Mythic Blades, Rage motoru ile hazırlanmış ve böylece düşük sistemlerde de rahatça çalışabilmeyi amaçlıyor. Ayrıca çözünürlük de, 1600x1200'e kadar destek sağlıyor. Kontrol edilebilecek 12 efsanevi karakter var, bunun yanında birbirinden farklı 10 arena'da da yeteneklerimizi sergileyebileceğiz. Arka planlar ve özel efektler üzerinde de çalışılmış. Tek kişilik oyunda, her karakterin 4 yetenek seviyesi olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 14:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mitolojik kapışmalar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×