Mitolojik tanrılar arasındaki yerinizi alın!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.07.2015 - 12:02
Kıyamet Savaşçıları kapalı beta sürecine başladı!
37Games, aksiyon RPG türündeki gerçek zamanlı Kıyamet Savaşçıları oyunun kapalı beta testlerini bugün açtı. Oyuncular, Kıyamet Savaşçıları’nın fantezi dünyasına girmek için artık kayıt olabilecek. Ayrıca daha önce ön kayıt yapmış oyunculara da oyun içi hediyelerini alabilecekleri bir e-posta gönderilecek.

Tanrı Apollo, Ares ve Zeus tarafından seçilmiş Şövalye, Okçu ve Büyücü sınıfından karakterler seçebilecek oyuncular, böylece tanrıların sunduğu sınırsız güç ile savaşacak. Oyuncular, Kronos’un şer gücünün yayılmasını engellemek için dünyanın derinliklerinde yol alıp Kutsal Mührü bulmaya çalışırken perde arkasındaki büyük entrika da yavaş yavaş ortaya çıkacak.

Mitolojik tanrılar arasındaki yerinizi alın!
Oyuncuların tanrılardan gelen kutsal gücü geliştirebilecekleri birçok yol da var. Oyunda ilerledikçe oyuncuların kullanabilecekleri kutsal havyanlar da ortaya çıkacak. Savaş tecrübesi kazanıldıkça ve özel eşyalar bulundukça bu kutsal hayvanlar değişim gösterebilecek ve süper yetenekler kazanabilecek.

Daha da önemlisi bitmek bilmeyen savaşlarda kurulacak ittifaklar ile dünyanın dört bir köşesinden savaşçılar bir araya gelerek birlik kurabilecek. En iyi arkadaşları ile kendilerine ait klanlar kurabilecek, başka bir takımın zindanlarında bulunan ganimet sahibi devasa canavarlara saldırabilecek ve birliklerine karşı gelmeye cüret eden grupları veya düşmanları fethedebilecek. Savaş alanında arkadaşlar her zaman önemlidir. Birliğin zaferi için ve seçilmiş kişi olmanın getirdiği sorumluluk nedeniyle geri çekilmek asla bir seçenek değil.

-Basın Bülteni
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 08:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2015 13:48
Reklam haber almayı bıraksanız artık rahatsız edici boyutlara ulaştı
pheaselegen
pheaselegen 3.07.2015 23:31
Ne ,le mi yürüyor? Sitenin her yeri gözümüze gözümüze reklam zaten.

-------------

Bu yüzden batmamak için uğraşıyoruz, değil mi? Bilmeden kendi kafanızdan uydurma bilgiler ile ortalığı bulandırmayın lütfen.
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2015 17:47
Ne ile yürüyor bu site? İlgilenmiyorsan geç sadece.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2015 14:01
istemem
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2015 12:47
Gına geldi bu oyunlardan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mitolojik tanrılar arasındaki yerinizi alın!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×