Miyamoto: Oyun yapmaktan asla vazgeçmem

Miyamoto: Oyun yapmaktan asla vazgeçmem

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
Miyamoto: Oyun yapmaktan asla vazgeçmem
Mario, Donkey King ve The Legend of Zelda gibi efsanevi oyunların yapımcısı ve Nintendo firmasının da söz sahibi isimlerinden Shigeru Miyamoto, emekli olsa bile oyun yapmayı bırakmayacağını açıkladı. Emekliliğin oyun yapmasına engel teşkil etmediğini söyleyen yapımcı, hayata gözlerini yumana kadar oyun yapmaya devam edeceğini belirtti.

Miyamoto: Oyun yapmaktan asla vazgeçmem

"Nintendo firmasının bir çalışanı olarak eninde sonunda emekliye ayrılacağım. Firmanın diğer çalışanlarına baktığım zaman, herkesin emekli olduktan sonra farklı dallara yöneldiğini görüyorum. Kimi manga ürünleri ortaya çıkarırken kimi de film yönetmenliği gibi konulara yöneliyor. Bu açıdan kendime baktığım zaman, emekli olsam dahi oyun yapmaya devam edeceğimi söyleyebilirim." diyen Miyamoto'nun ismini uzun yıllar daha duyacağız herhalde.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 09:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×