MK Okuru Bu X-Men filmini seviyor

MK Okuru Bu X-Men filmini seviyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 1.07.2013 - 17:08
Onusuz olmuyor sanki değil mi?
Geçtiğimiz hafta anketimizde sizlere bu yakın zamanda gelecek olan yeni X-Men filminden önce çıkmış eski filmlerden hangisini en çok sevdiğinizi sormuştuk.Şimdi o soru üzerinden bir hafta geçti ve cevapların belli oldu.

MK Okuru Bu X-Men filmini seviyor
Yukarıda gördüğünüz tabloya göre ortadaki beş seçenekten en çok oy alan %43 ile X-Men Origins: Wolverine filmi olmuş Şahsen benim de kişisel tercihim bu yönde olmuştu. Zaten yeni filmin de Logan hakkında olduğunu düşünürsek Wolverine'in en tutulan X-Men karakteri olması çok garip değil.

İkinci sırada %23'lük oy oranı ile son film X-Men: First Class bulunuyor. Birinci ile ikinci arasında neredeyse yarı yarıya fark varken ikinci ve üçüncü arasında o kadar büyük boşluk bulunmuyor. Nitekim üçüncü sırada %14'lük oy oranı ile ilk X-Men filmi yer alıyor. Onu ise çok yakın bir şekilde X-Men: The Last Stand %13 ile takip ediyor. Belli ki ikinci X-Men filmi ise hiç sevilmiyor.

Şimdi sıra geldi yeni anketimize. 
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 12:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×