MMO Strateji türündeki Iron Throne'un ön kayıtları başlıyor

MMO Strateji türündeki Iron Throne'un ön kayıtları başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.04.2018 - 15:25
Netmarble'dan yeni mobil strateji oyunu Iron Throne

Eşsiz kahramanlar sistemi ve Takım Lejyon Savaşı ve Büyük Savaş dahil modlar ile tam özellikli MMO strateji oyunu için bugün ön kayıt dönemi başlıyor.

MMO türündeki Iron Throne'un ön kayıtları başlıyor

Netmarble, mobil cihazlar için yeni nesil MMO strateji oyunu Iron Throne için oyuncu ön kayıtlarına başladığını açıkladı. 4Plat tarafından geliştirilen ve Netmarble tarafından yayınlanan Iron Throne, kaleler inşa etmek, ordu toplamak, savaşmak ve tahtı ele geçirmek gibi strateji oyunlarının bileşenlerini alarak inanılmaz 3D grafikleri, sürükleyici hikayeleri ve şaşırtıcı ters köşeler ile dolu RPG oyun görevlerini sunan Kasaba Modu ve asker ve kaynak kaybetmeden oynanabilen Takım Lejyon Savaşı ve Büyük Savaş modları ekliyor.

Kayıt yaptıranlara ödüller var

Iron Throne artık dünya çapında resmi web sitesi aracılığıyla ön kayıt için açık ve resmi olarak Mayıs 2018'de piyasaya sürülecek. Ön kayıt yapan oyuncular 1.000 altın, Fatihin Boyut Miğferi ve Fatihin Boyut Kılıcı ile ödüllendirilecek.

Netmarble Chief Global Oficer’ı Seungwon Lee, "Iron Throne, strateji ve RPG entegrasyonu ile en ilginç ve renkli oyun deneyimini sunuyor”, dedi, “Oyuncular kendi krallıklarını idare etmenin ve tüm dünyadaki oyuncular arasındaki işbirliği ve rekabet sayesinde tahtın kazananı olmanın saf zevkini yaşayabilirler.”, diye ekledi.

Kral olan oyunu kazanır

Iron Throne'da, nihai amaç kral olmaktır. Bu başarıya erişmek için, oyuncuların farklı stratejilerle çeşitli ittifaklarla güçlü bir ittifak ve aktif katılım gerektiren Başkent Savaşı'nı kazanmaları gerekiyor. Bütün bunlar, tamamıyla 3 boyutlu yüksek kaliteli görseller içinde, bir ortaçağ krallığının efendisi olarak egemenliğinin fantezisini yaratırken gerçekleştirilir. Oyuncular, oyunun kahraman ve üretim sisteminde yine oyuncuların askerlerini yönetmeleri için çeşitli kahramanları kiraladıkları, sonra da görevleri oynayarak ve üretilmiş eşyalarla donatarak geliştirdikleri Rol Yapma Oyunu öğeleri bulacaklar.

Iron Throne hakkında daha fazla bilgi, lansman öncesinde önümüzdeki haftalarda duyurulacak. Oyuncular, www.playironthrone.com adresinden güncellemeler için kayıt yaptırabilir ve Iron Throne'u indirmek için ön kayıt yaptırabilirler.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 05:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×