Moba Tutkunlarına Özel Monster Oyun Canavarları

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 19.02.2016 - 16:37
Aksiyonun hiç durmadığı MOBA oyunlarının vazgeçilmezi Monster oyun bilgisayarları
Benzersiz savaş müsabakalarının yaşandığı ve aksiyonun hiç durmadığı MOBA oyunlarının vazgeçilmezi Monster oyun bilgisayarları, canavar gibi bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor. En hızlı mobil ekran kartlarını en yeni nesil işlemciler ile bir araya getiren modeller, kusursuz bir performans sunuyor.

Arenaların Tek Hakimi Siz Olun

Starcraft’tan League of Legends’a kadar uzanan geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkan Moba oyun türü, yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Heroes of the Storm, Defence of the Ancients, Heroes of Newerth ya da Dota 2 gibi farklı oyunların bir bir piyasaya çıkışı ile gittikçe hareketlenen Moba oyunları, her geçen gün daha geniş kitleler tarafından oynanır hale geliyor.

Moba Tutkunlarına Özel Monster Oyun Canavarları
Temelinde 2 zıt takımın karşı karşıya geldiği ve karşı takımın ana üssünü yok etmeye dayanan Moba oyun türü, gerek uluslararası turnuvalarla gerekse leaderboard sistemleri ile devamlı olarak aksiyonu zirvede tutuyor. Etkin savaş sahneleri ve kusursuz oynanışları bir arada görebileceğiniz, hem taktik hem de takım oyunu gerektiren bu oyunlar, efsanevi atmosferleri ve heyecanlı müsabakaları bir araya getiriyor.

Kusursuz Aksiyon İçin Mükemmel Performans

Gerek ihtişamlı savaşları gerekse adrenalini yüksek takım stratejileri ile dikkat çeken bu oyun türünü oynarken, biz oyuncuların önündeki en büyük engeller ise düşük fps değerleri ve zayıf performanslı oyun bilgisayarları. Savaşın en yoğun yaşandığı sahnelerde performansınızı düşüren, yalnış hamleler yapmanıza neden olan ve hatta maçı kaybetmenizle sonuçlanan bu engeller, oyundan aldığınız hazzı düşürerek, içerisinden çıkılmaz bir hal alabiliyor.

Moba oyunlarının ihtiyaç duyduğu yüksek hız ve etkin grafik desteğini bir arada sunan Monster ise, oyuncuların imdadına yetişiyor. Kusursuz aksiyonu ve nefes kesen performansı bir araya getiren Monster Notebook modelleri, daha önce hiç olmadığı kadar kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. Turnuva şampiyonları ve profesyonel oyuncular tarafından giderek daha fazla tercih edilir hale gelen Monster Notebook modelleri, masaüstünün gücünü, diz üstü bilgisayarın işlevselliği ile birleştiriyor.

Etkin Soğutma Sistemi İle Canavar Gibi Performans

Fokus Bilgisayar bünyesinde yerli bir marka olarak faaliyetlerini sürdüren Monster’ın diğer bir dikkat çekici özelliği ise modellerinde kullandığı etkin soğutma teknolojisi. Çift fanlı soğutma sistemi ile tüm parçaları en karmaşık savaş sahnelerinde dahi etkin bir şekilde soğutan ısıl fan teknolojisi, oyundaki en ufak değişikliklere bile hızlı bir reaksiyon sergilemenizi sağlıyor.

Abra, Semruk, Tulpar gibi Türk Mitolojisi’ndeki farklı canavar isimlerinden esinlenerek geliştirilmiş modeller, isimlerine yaraşır bir performans sergiliyor. Modelleri daha detaylı incelemek ve en uygun Monster Notebook modelini seçmek için web sitesini ziyaret edebilir, Monster ayrıcalığını yaşamaya başlayabilirsiniz.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2016 19:45
lol oynamak için 20k ya bilgisayar mı alınır en dandik pc açıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2016 17:56
Monster laptop sahibiyim ve şunu söyleyebilirm ki bir laptop dan alabileceğiniz en üst performansı alabiliyorsunuz.Abra serisi bir laptop sahibiyim bütçem buna yetiyordu ki daha üstünü almaya hiç gerek yok çünkü 20.000 tl ye araba alınır gidip de laptop alan çıkmaz diye tahmin ediyorum.Abra iyidir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2016 20:12
20 binliraya üst seviye laptopmu satılır len araba al bari
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2016 07:39
Bide sadece moba mı oynanıyor ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Moba Tutkunlarına Özel Monster Oyun Canavarları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×