Mod yapımcıları GTA Trilogy yağmur problemi üzerinde çalışıyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 15.11.2021 - 18:04
Oyunun çıkışından itibaren en büyük tartışma konularından olan GTA Trilogy yağmur problemini farklı mod yapımcıları çözmeye çalışıyor.

GTA Trilogy yağmur problemi, Rockstar'ın Definitive Edition'ının en tartışmalı ögelerinden biri. GTA Trilogy'nin oyun için görüntülerine bakınca, yağmur damlalarının saydam olmadığı ve olması gerekenden kat be kat büyük oldukları görülüyor. Bu da oyuncuları oldukça rahatsız eden bir durum çünkü ciddi anlamda göz yorabilen hatta hassas insanları etkileyebilecek bir görsel sorun.

GTA Trilogy yağmur problemini çözmek için mod yapımcıları seferber oldu

Mod yapımcıları bu problemi çözmek için ilk adımı yağmur damlalarını şeffaflaştırarak atmışlar. GTATrilogyMods isimli kullanıcı patreon sayfasına Rain Fix V1.1 Download adıyla kendi modunu yüklemiş.  Yine GTA forumlarında iNSANE666 adında bir kullanıcı GTA 3'ün yağmur efekti ile beraber Busted/Wasted ekranlarını ve oyunun menüsünü elden geçirmiş. Kullanıcı modu Nexus Mod'a yakında yükleyeceğini ifade ediyor.

GTA Trilogy yağmur problem

Portekizce mod sitesi mixmods'da ise Jessica Natália'nın yüklediği mod üç oyundaki yağmur damlalarını da şeffaflaştırıyor. Oyunun hayranlarının, Rockstar'ın işini toparlamak için yoğun mesai harcadıklarını söyleyebiliriz. Rockstar Launcher'a geri yüklenen oyuna daha bir dolu mod yapılacak gibi gözüküyor.

Tüm bu sorunlar sebebiyle GTA Trilogy Definitive Edition "olumsuz inceleme" yağmuruna tutuluyor.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 09:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2021 15:09
Merak etmeyin kapitalist amerikancı pabucumun rokstarı batacaktır. Freni patlamış çamura yatmış patinaj yapan bir firma haline gelmiştir. Enis Kirazoğlu için "Ve işler rokstar için öyle gitmedi" blabala video içeriği olarak karşınıza çıkacaktır. Sizler de affiyetle izleyeceksiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2021 14:08
Take2 CEO'su Strauss Zelnick: "Bu konuda oldukça esneğiz ama firmanın ekonomisi tehdit altındaysa veya markayı kötü yansıtacak bir içerik varsa yayından kaldıracağız." dedi ve markayı kötü yansıttı.Bu adamı derdest edip ana ocağına gönderin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2021 23:20
koskoca rockstar bunu yapamıyorsa bunlar naptı?
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2021 12:20
para hırsı işte, az emeğe çok şey mantığıyla gidiyolar benim gibi bi sürü kişi crackler alan varsada iade eder rockstar da avucunu yalar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2021 08:05
Siteye bak Gta trilogy haberinden başka bişey yok iki gündür. Yani merlin bir şeye takıldınız mı ondan başka içerik yapmıyorsunuz.
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2021 12:18
oyun gündemi üzerine haber yapan bi site burası gündemde bu varsa ve sırf sen istemiyosun diye haberini yapmasınlarmı yaw ne cins adamsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2021 09:12
O değilde adamlar oyunu sağlam çıkartsalardı bu kadar reklamını yapamazlardı herhalde :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mod yapımcıları GTA Trilogy yağmur problemi üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×