Mod yapımcısı, Fallout 4'ün Vault'unu Unreal Engine 4'e taşıdı

Mod yapımcısı, Fallout 4'ün Vault'unu Unreal Engine 4'e taşıdı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 20.04.2018 - 22:51
Ne diyelim, Bethesda kadar kaliteli yapmış.

Mod yapımcıları, Unreal Engine'in sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Daha önceki Unreal Tournament oyunlarını Unreal Engine 4'e uyarlayarak çoğu eski kaplamaları yenileyerek oyun motorunun gücünü gösteriyorlar. Farklı bir motorla yapılan Fallout 4 ise Unreal Engine ile daha sadece ve oynanabilir hale getirilmiş durumda. Grafikleri ise neredeyse asıl oyun ile birebir olarak görünüyor.

Fallout 4'ten sonra bakalım hangi oyun Unreal Engine'e taşınacak?

Fallout 4'ün ünlü ilk Vault'u, sadece tek bir kişi tarafından dizayn edilmiş bulunmakta. Bethesda ise aslında bir sürü grafik ve bölüm dizaynı yapan büyük bir şirket. Buna rağmen mod yapımcısı "Ryan91", Bethesda kalitesinde çıkarmayı başarmış. Bunla beraber Unreal Engine 4'ün ne kadar esnek olduğunu ve diğer oyunların atmosferini kolayca yaratabildiğimizi de görebilmiş olduk. Mod yapımcısı Ryan91, yakın bir süreç içerisinde haritayı oyunculara sunacak. Şimdilik özel bir fragman yayınlamak zorunda kalan Ryan91, Fallout 4'teki başka yerlerin ve manzaraları Unreal Engine 4'e taşıyacağını ve bu sayede Unreal Engine 4'te ustalaşmayı planlıyor. Vault adına yayınladığı videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 19:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2018 12:51
Optimize büyük ihtimal daha iyidir ha :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×