Modern Warfare 2 duyurusu çok yakında gelebilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 24.04.2022 - 17:41
Infinity Ward'ın sosyal medya hesaplarının karanlığa gömülmesi Modern Warfare 2 duyurusu konusunda insanları beklentiye soktu.

Uzun süredir beklenen Modern Warfare 2 duyurusu yakında gelebilir. Oyunun yapımcısı Infinity Ward'ın Twitter ve Facebook hesaplarının cuma gününden beri karanlığa gömülmesi COD severleri heyecanlandırdı. 2019 yılında yenilenen Modern Warfare'ın devam oyunu olacak olan Modern Warfare 2'nin 2022 yılında çıkacağı uzun süredir konuşuluyordu.

Modern Warfare 2 duyurusu yaklaşıyor

Infinity Ward sosyal medya hesaplarının profll ve kapak fotoğraflarını simsiyah görseller ile değiştirmiş durumda. Ancak IGN, kapak fotoğrafını aydınlatınca, meşhur Call of Duty karakteri Ghost'u andıran bir kare yakalamış.

Modern Warfare 2 duyurusu çok yakında gelebilir
Görsele bakınca resmin bir bölümünde, Modern Warfare ve Warzone'un meşhur SAS Operatör'ü Simon "Ghost" Riley'i gerçekten andırdığı söylenebilir. Activision, Şubat ayında yayınladığı duyuruda, Modern Warfare 2019'un devam oyununun bu yıl Warzone ile birlikte çıkacağını doğrulamıştı.  Firma, iki oyunun birlikte tasarlandığını vurgulamıştı.

" Yeni Modern Warfare ve Warzone en baştan birlikte tasarlanıyorlar. Battle Royale türünde, yeni bir sandbox modu ve yepyeni bir oyun alanı ile büyük bir değişime hazır olun!"

Infinity Ward'un sosyal medya hesaplarını karartmasının ardından duyurunun kaç hafta (veya gün) içerisinde geleceğini zaman gösterecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2022 02:18
mw 4 olmasın o ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2022 18:02
30 april gencler ilk reveal
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2 duyurusu çok yakında gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×