Modern Warfare 2 için güvenlik güncellemesi

Erkut Köse
Erkut Köse 15.02.2011 - 15:35
Modern Warfare 2 modası geçmiyor
Black Ops piyasaya sürüldükten sonra büyük bir kitlenin bu oyuna yöneldiği bir gerçek. Ancak Modern Warfare 2 oynayan hala milyonlarca insan var.
Modern Warfare 2 için güvenlik güncellemesi
Infinity Ward'da bunu görmüş olacak ki bütün platformlar için bir güvenlik  güncellemesi yayımlamayı planlıyor. Henüz çıkış tarihi belirli olmayan bu güncellemeyle online oyunda çeşitli güvenlik açıklarının kapatılması bekleniyor.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2 için güvenlik güncellemesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×