Modern Warfare 2 paralı mı oluyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 19.07.2010 - 11:14
Bu video kafaları karıştıracak

Bir Modern Warfare 2 oyuncusu tarafından çekilen bu video, oyunun paralı olup olmayacağı konusunda kafaları karıştırıyor.

Videoda oyuncu, çoklu oyuncu moduna girmeye çalışırken bir ekran görüntüye geliyor. Ekranın sol üstünde "Modern Warfare 2 Membersh.." ibaresi görünüyor. Bu da oyunun üyelikle oynanabileceği durumunu akıllara getiriyor. Çünkü ekranın alt tarafında "Microsoft puanı ekle" seçeneği de sunuluyor.

Henüz bu videonun neyle ilgili olduğu konusunda resmi bir açıklama yapılmış değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2 paralı mı oluyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×