Modern Warfare 2 Remastered tartışmaları da beraberinde getirdi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.03.2020 - 14:37
Dün ortaya çıkan sızıntılar sonucu fragmanı da sızdırılan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered sürümü ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Activision henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da dün Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered sürümü sızdırılmış ve oyunun bugün çıkacağı iddia edilmişti. Eurogamer ile birlikte farklı kaynaklar tarafından doğrulanan bu haberler ile birlikte oyunun içeriğine dair bazı bilgiler de ortaya çıktığı gibi tartışmalar da alevlendi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered detayları belli oldu

Öncelikle bazı oyun severler Activision'ın neden böyle bir remastered sürüm ile karşımıza çıktığına anlam verememiş durumda. Bu konuda hem Reddit hem de oyun forumlarında tartışmalar dönmeye devam ediyor. Diğer taraftan Modern Warfare 2 Remastered sürümünün sadece hikaye modunu kapsayacağı sızdırılan fragmanda da belli olmuştu.

Yani aynı oyun olmasına karşın doku, animasyon ve ışıklandırma konusunda yapılan iyileştirmelerin olacağını söyleyebiliriz. Bu da mod yapımcılarının bile orijinal oyun üzerinden çok basit bir şekilde halledebileceği sürüm için neden bu kadar yüksek fiyat isteniyor tartışmalarını beraberinde getirdi. Çünkü gelen sızıntılara göre oyunun fiyatı 24.99 Euro / 24.99 Dolar olarak rapor edilmiş. Birçok oyun sever en azından yeni oyunculara bu fiyattan satılması gerektiğini, zaten oyuna sahip olan oyun severlerin ise ücretsiz ulaşması gerektiğini savunuyor. Nitekim benzer örneklere daha önce Bioshock gibi oyunlarda rastlamıştık. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Dün sızdırılan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2022 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2020 22:19
Division oynadiktan sonra cod serisi bebek oyuncagi gibi geliyor hic zevk vermiyor. Nerden bulastim su division belasina
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2020 13:33
Buna silah zoruyla falan COD 4 oynatın görsün oyunu.
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2020 15:35
divisionun ilk oyunu duyrulduğunda cod gibi oyun yapma iddası ile piyasaya çıkmıştı codun zirve zamanlarıydı ama tırt olduğu anlaşıldı
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2020 14:57
Division ile CoD ne alaka ? İki seriyide çok severim ama bambaşka türler. İkiside kaliteli.
Bilgekhan
Bilgekhan 1.04.2020 03:14
Metin tayfasından olduğun nasıl belli. COD Serisi Division'a göre çocuk oyuncağı ha ? Division'dan önce COD vardı, son oyunlarının tırtlığı bir yana. Hikaye olarak saçmalasa da yine de adamlar oyun yapımında öncüler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2020 17:02
MW 1 Remaster için neden tepki vermedi peki bu iki yüzlü kişiler? MW 1 Remastered de sadece grafik yükseltmesi yapılmış ama onunda fiyatı yüksekti, kimse ses çıkarmadı. Ama MW 2 ye gelince wooww.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2020 15:36
bana ps3 deki grafikleride oynayışıda yeter yeniden para bayılmak istemiyorum çok canım istese ps4 ü söker 3 ü takar oynarım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2020 00:31
CoD oyunları Ghost ile beraber yeni nesil için çıkmaya başladı yalnız. Bu aynı oyunu çıkarmak değildir, farklı platforma çıktı sadece.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2020 23:10
Ne kadar çözünürlük okadar adrenalin ne kadar gerçeğe yakın kaplama karakter ve gameplay okadar korku demektir gerçeğe yaklaşan grafikler insanlara daha çok heycan katmasına neden olur bırakında çözünürlük tavan yapsın istemiyorsanız eski sürümünü oynayın yaşasın grafik yaşasın fps
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2 Remastered tartışmaları da beraberinde getirdi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×