Modern Warfare 2, World of Warcraft'ı 2'ye katladı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.09.2010 - 10:43
Ağustos ayında MW2, 1 milyon saatten fazla oynandı
Güncel Raptr verilerine göre Modern Warfare 2, Ağustos ayında en çok oynanan oyun oldu. Yapım, 1 milyon saatten fazla oynandı. İki numarada ise, 570 bin saat ile World of Warcraft bulunuyor. Aynı ayda Starcraft II ise, 250 bin saat oynanmış.

Modern Warfare 2, World of Warcraft'ı 2'ye katladı

Sonuçlara göre Modern Warfare 2'nin ezici bir üstünlük kurduğu ortada. Tabii ki bu sonuçlar, sadece Raptr kullanan oyuncuların verileriyle elde edildi. Raptr programını kullanmayan milyonlarca oyuncu var, genel rakamlar araştırıldığında farklı sonuçlar ortaya çıkabilir.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2, World of Warcraft'ı 2'ye katladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×