Modern Warfare 2'nin yeni harita paketi, PC ve PSN'e geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Infinity Ward tarafından geliş
Infinity Ward tarafından geliştirilen FPS oyunu Modern Warfare 2 için hazırlanan ikinci eklenti paketi Resurgence Map Pack, ilk paket gibi önce Xbox Live'da satışa sunulmuştu. Şimdi ise sıra bir kez daha PC ve PSN'e geldi.

Infinity Ward'dan yapılan açıklamaya göre Resurgence Map Pack, PC ve PS3 için Amerika'da 6 Temmuz'da çıkıyor. Avrupa için tarih ise, 7 Temmuz.

Paket içindeki haritalar: Strike, Vacant (Bu ikisi Call of Duty 4'ten), Carnival, Fuel ve Trailer Park. Paketin fiyatı da muhtemelen 15 dolar olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 23:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2'nin yeni harita paketi, PC ve PSN'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×