Modern Warfare 2'nin yeni harita paketinin detayları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Modern Warfare 2'nin yeni harita paketinin detayları
Modern Warfare 2'nin yeni harita paketinin detayları


Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare 2 için geliştirilen ikinci DLC paketi Resurgence'yi duyurdu. Bu pakette de 5 harita yer alıyor ve bir önceki paketle benzerlikler gösteriyor. Nedir onlar: Öncelikle paketteki iki harita, yine CoD4'ten eklenecek (Vacant ve Strike). Geriye kalan 3 harita Trailer Park, Carnival ve Fuel ise tamamıyla yeni.

Infinity Ward iletişim sorumlusu Robert Bowling, paket hakkında ufak bilgiler de vermeyi ihmal etmedi. Örneğin Trailer Park, oldukça yoğun bir harita. Römorklarla hazırlanmış, detaylı bir labirenti düşünün. Carnival ise, adından da anlaşılacağı üzere bir karnaval alanının yıkık dökük hali olarak tasarlanıyor. Haritada dönme dolaplar, büyük tren rayları gibi detaylarla da karşılaşabiliriz. İlginç olacak gibi. Son harita Fuel ise, sadece keskin nişancılara özel geniş bir alan olarak tasarlanıyor. Sniper tüfeklerini elinize almanız ve pusuya yatmanız için bire bir. Haritalar gerçekten ilgi çekici.

İlkinde olduğu gibi bu ikinci paket de öncelikle X360 kullanıcıları için satışa sunulacak. Çıkış tarihi 3 Haziran olarak belirlendi. Fiyat belli değil, ancak ilk DLC gibi 15 Dolar etiketiyle satışa sunulup, bir süre sonra da PC ve PS3 platformlarına gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2'nin yeni harita paketinin detayları

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×