Modern Warfare 2'ye demo geldi

Erkut Köse
Erkut Köse 5.08.2010 - 14:04
Biraz geç oldu, ama Activision daha fazla oyuncu istiyor
Infinity Ward tarafından geliştirilen FPS oyunu Modern Warfare 2, geçtiğimiz 11 Kasım'da PC, PS3 ve X360 platformları için çıkmış, satış rekorları kırmıştı. Oyunun çıkışının ardından uzun bir süre geçti ve demosu daha yeni geldi. İkinci bölümün oynanabildiği bu demo, PSN ve Xbox Live üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Görünen o ki Activision, daha fazla oyuncuyla bağ kurmayı planlıyor.

Modern Warfare 2'ye demo geldi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2'ye demo geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×