Modern Warfare 2'ye silahlı saldırı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 11:00
Kızgın Rus oyunsever, MW2'yi kurşun yağmuruna tuttu
Infinity Ward'un geliştirdiği FPS oyunu Modern Warfare 2, büyük bir kesim tarafından beğenilen bir oyun. 20 milyondan fazla satarak "en çok satan aksiyon FPS oyunu" ünvanını eline alması da bu sebeple normal. Ancak tabii ki mutlaka beğenmeyenler olabilir, beğenmek zorunda da değildir. Yine de bazen tepkinin sınırları aşırıya kaçabiliyor. Tıpkı videodaki arkadaşımız gibi. MW2'nin gördüğü en kötü oyun olduğunu savunan bu oyunsever, tepkisini sadece sözleriyle sınırlandırmıyor. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar 50
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 2'ye silahlı saldırı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×