Modern Warfare 3'te yer alacak silahların listesi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.07.2011 - 11:38
İşte şimdiye kadar doğrulanan ölüm makineleri
Infinity Ward tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare 3'te yer alacağı kesinleşen 29 silah belli oldu. PC, PS3 ve X360 platformları için geliştirilen oyun, önümüzdeki kasım ayında satışa sunulacak. Silah listesine ve resimlerine ulaşmak için buraya tıklayın.

Modern Warfare 3'te yer alacak silahların listesi
Modern Warfare 3'te Üçüncü Dünya Savaşı'nın başlangıcına tanıklık edeceğiz. MW2'de Amerika'yı işgale başlayan Rusya, işleri daha da ileri götürüyor ve krizin etkileri Almanya, Fransa ve İngiltere gibi ülkelere dahi sıçrıyor. Bir yanda özgürlük için mücadele veren askerleri kontrol ederken, diğer yanda da Captain Price'ın önderliğindeki ekiple Rus aşırı milliyetçi Makarov'u ele geçirmek için gizli operasyonlar düzenleyeceğiz.

Yorumlar 54
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 22:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'te yer alacak silahların listesi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×