Modern Warfare 3'teki olaylara insanlar kızar mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2011 - 00:56
Belki evet, belki hayır
Modern Warfare 3'ün gelişim süreci tüm hızıyla sürüyor. PC, PS3 ve X360 için geliştirilen yapım, 8 Kasım'da satışa sunulacak. Bilindiği gibi Modern Warfare 2'deki havalimanı katliamı hafızalarda yer etmiş ve bazı kesimlerce büyük tepki toplamıştı (Gerçi o bölümü oynayıp, oynamamak oyunculara seçenek olarak sunulmuştu). Norveç'te yaşanan kötü olayları da göz önüne aldığımızda, Modern Warfare 3'e nasıl bir tepki gelir dersiniz? Zira bu oyunda da saldırıların ardı arkası kesilmiyor, özellikle New York'un bir harabe halini alması, insanları tedirgin edebilir.

Infinity Ward'dan Robert Bowling ise, bu konu hakkında rahat. Sonuçta bunun bir savaş oyunu olduğunu ve herşeyin kurgu eseri olduğu için insanların tepki göstereceğini düşünmediğini belirtiyor.

Modern Warfare 3'teki olaylara insanlar kızar mı?
Yorumlar 42
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 15:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'teki olaylara insanlar kızar mı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×