Modern Warfare 3'ün DLC'leri önce X360'a

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.06.2011 - 01:24
Time Exclusive dedikleri...
Infinity Ward'dan Robert Bowling, Modern Warfare 3 için hazırlanacak DLC paketlerinin, öncelikle X360 konsolunda "zamana özel" olarak satışa sunulacağını, X360'a çıktıktan belli bir süre sonra diğer platformlar için çıkabileceğini belirtti.

Zaten geçtiğimiz yılki E3 fuarında da Call of Duty serisinin DLC'leri için Microsoft'la 3 yıllık bir anlaşma yapılmıştı. Modern Warfare 3, kasım ayında çıkıyor.

Modern Warfare 3'ün DLC'leri önce X360'a
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'ün DLC'leri önce X360'a

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×