Modern Warfare 3'ün Londra bölümü açığa çıktı

Modern Warfare 3'ün Londra bölümü açığa çıktı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 20.07.2011 - 09:25
Futbolun beşiğinde savaş vakti
Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3'ün yeni detaylarını ufak ufak ortaya çıkarmaya başladı. Merakla beklenen oyun ile ilgili olarak Londra bölümü hakkında bilgiler veren Activision, bu bölümün Doğu Londra'nın Wapping bölgesinin sokaklarında geçeceğini ve aynı zamanda yer altında da devam edeceğini belirtti.

Modern Warfare 3'ün Londra bölümü açığa çıktı
Londra'nın önemli yapısı Canary Wharf'ın etrafında geçeceği de kesinleşen detaylar arasında. Silahlı dövüşler yer altında bulunan demiryolları içerisinde, yer üstünde ve Canary Wharf'ın olduğu bölgede geçecek. Tam olarak sokak isimlerinden bahsetmeyen Activision, yakında diğer şehirler hakkında bilgiler verileceğini de belirtti.

Call of Duty: Modern Warfare 3, tüm dünyada aynı anda 8 Kasım tarihinde, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için piyasada olacak.
Yorumlar 55
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 04:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×