Modern Warfare 3'ün Londra bölümü açığa çıktı

Murat Sağlam
Murat Sağlam 20.07.2011 - 09:25
Futbolun beşiğinde savaş vakti
Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3'ün yeni detaylarını ufak ufak ortaya çıkarmaya başladı. Merakla beklenen oyun ile ilgili olarak Londra bölümü hakkında bilgiler veren Activision, bu bölümün Doğu Londra'nın Wapping bölgesinin sokaklarında geçeceğini ve aynı zamanda yer altında da devam edeceğini belirtti.

Modern Warfare 3'ün Londra bölümü açığa çıktı
Londra'nın önemli yapısı Canary Wharf'ın etrafında geçeceği de kesinleşen detaylar arasında. Silahlı dövüşler yer altında bulunan demiryolları içerisinde, yer üstünde ve Canary Wharf'ın olduğu bölgede geçecek. Tam olarak sokak isimlerinden bahsetmeyen Activision, yakında diğer şehirler hakkında bilgiler verileceğini de belirtti.

Call of Duty: Modern Warfare 3, tüm dünyada aynı anda 8 Kasım tarihinde, Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için piyasada olacak.
Yorumlar 55
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'ün Londra bölümü açığa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×