Modern Warfare 3'ün Multiplayer detayları

Murat Sağlam
Murat Sağlam 22.05.2011 - 12:54
Multiplayer nasıl olacak? Oyun kaç paraya satılacak?
Call of Duty: Modern Warfare 3'ün çoklu oyuncu detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ayrıca oyunun önerilen satış fiyatı dedikoduları da internette dolaşmaya başladı. Oyunun 54.99 dolardan satışa sunulması öneriliyormuş.

Modern Warfare 3'ün Multiplayer detayları
Modern Warfare 3, yirmi adet Multiplayer haritaya sahip olacakmış ama bunlardan kaç tanesinin oyunla birlikte geleceği, kaç tanesinin ise DLC olarak oyuna ekleneceği henüz bilinmiyor. Ayrıca oyunda Special Ops modu yine yer alacakmış. Hatırlarsanız bu mod ilk olarak Modern Warfare 2'de ortaya çıkmıştı.

Bu modda oyuncular, "Rescue" görevlerinde sivilleri belli yerlerden kurtarmaya çalışıyorlardı. Modern Warfare 3'ün Special Ops "Rescue" modunda, Flood the Market, Invisible Threat, Wing Man, Out of Africa, No Fly Zone ve Little Bro's olacakmış. 12 adet Special Ops modu olması bekleniyor ve bunlardan iki tanesi de No Fly Zone ve Radar olacak. Yani bu şekilde Special Ops'un üç modu belli olmuş oluyor.

Bunların hepsinin haricinde oyunda yine "Survival" modu bulunacak. Bu modu Gears of War'un "Hoard" moduyla Treyarch'ın piyasaya sürdüğü oyunlarda bulunan zombi modunun karışımı olarak tarif ediyorlar. Survival modunda bulunacak 5 harita ise Dome, Survival, Cargo, Seatown, Mission ve Village olacak.

Oyuncular bu haritalarda üzerlerine çılgınlarca koşan kalabalıkları durdurmaya çalışacak.
Yorumlar 47
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'ün Multiplayer detayları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×